Aston Martin Kiev

Aston Martin Kiev

Q: НАЙВИЩИЙ РІВЕНЬ ПЕРСОНАЛІЗАЦІЇ

Q by Aston Martin — унікальна послуга з персоналізації автомобілів у повній відповідності з потребами замовника. Наші майстри допоможуть вам знайти натхнення У світі мистецтва, дизайну та ремесел, в далеких куточках земної кулі або в улюблених місцях, у характері предметів, матеріалів, кольорів і текстур, і втілять ваші ідеї в ключові елементи автомобіля. Q обмежується лише межами уяви.

Відзначений нагородами колектив дизайнерів Aston Martin відчиняє двері у світ неймовірних можливостей для кожного клієнта Q. Q пропонує спосіб органічного поєднання вашого індивідуального бачення з майстерністю та досвідом дизайнерів Aston Martin з метою створити найкращий автомобіль Aston Martin — ваш Aston Martin. Ми переконані, що ваш Aston Martin має бути відображенням усього того, що дороге вашому серцю.

ВРАЖАЮЧИЙ ЕФЕКТ

Автомобіль під маркою Q by Aston Martin є уособленням творчих інновацій та відображенням вашого персонального стилю в тій мірі, в якій ви забажаєте. Q by Aston Martin відкриває світ безкрайніх можливостей, які обмежуються лише вашою уявою. Вам пропонується чисте полотно, на якому ви можете створити свій неповторний Aston Martin — вишуканий та ексклюзивний плід поєднання натхнення та спільних зусиль різних людей.

ЛЕГКІ ШТРИХИ

Підкреслити індивідуальність можна лише одним легким штрихом. Дизайнери компанії досконало знають кожну модель Aston Martin, кожен шов і вигин, і допоможуть вам створити дійсно ваш автомобіль — аж до найменших деталей. За вашим замовленням підбирають кольори, індивідуальні елементи декору, унікальне оздоблення та вибивні візерунки тканин. Для персоналізації автомобілів під маркою Q by Aston Martin використовують дизайнерську платформу, на який побудований кожен автомобіль Aston Martin. Для наших фахівців важливі кожна деталь і кожне побажання.
 

ДЖЕРЕЛА НАТХНЕННЯ

Джерелом натхнення для Q є ви. Автомобіль Q by Aston Martin, якому немає подібних, уособлює в собі найважливіші для вас цінності. В ньому віддзеркалюється ваше життя, ваші бажання і ваші мрії. Ми можемо викристалізувати суть ваших найулюбленіших речей та втілити її в унікальному шедеврі автомобільного дизайну. Завдяки майстерному використанню форми, функцій та деталей ми можемо створити для вас прекрасний взірець нестаріючої класики на всі часи. Улюблені кольорі, текстури, матеріали, місця і навіть спогади — все це може послужити джерелом натхненням для творчого переосмислення будь-якої моделі Aston Martin.

ВИШУКАНІ ДЕТАЛІ

Секрет успіху Q by Aston Martin полягає в майстерному використанні деталей. Поверхні екстер'єру та інтер'єру служать чудовим полотном для ефектної персоналізації, яка саме й вирізняє ваш автомобіль від інших. Бронзовані поворотні регулятори, оздоблення панелі приладів з вуглецевого волокна унікального кольору, фарбовані леза передніх сплітерів — ось лише деякі приклади деталей, які стануть яскравою ознакою вашого автомобіля.

ІНДИВІДУАЛЬНІ АКСЕСУАРИ

Aston Martin — це не просто автомобіль, це спосіб життя. Q by Aston Martin дає можливість відобразити вашу особистість у дизайні автомобіля за допомогою аксесуарів, створених у відповідності з вашими вимогами та побажаннями. Набори для пікніків та широкий вибір дорожніх сумок та валіз — ось лише два приклади ексклюзивних предметів, які ви можете замовити для свого Aston Martin.

СВІТ МИСТЕЦТВА, РОЗКОШІ ТА СВОБОДИ ВИБОРУ

Q by Aston Martin поширює світ персоналізації на нові сфери і відкриває нові можливості. Наші дизайнери можуть інтерпретувати все, що ви забажаєте, від швидкоплинного відчуття до завершеного бачення дизайну. Q by Aston Martin — це послуга, що наближає вас до власного ідеалу Aston Martin у пошуках особистої досконалості.

ЗАПИТ ЩОДО ПОСЛУГИ Q BY ASTON MARTIN

Заповніть наступну форму запиту, і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити послугу Q by Aston Martin, включаючи можливість зустрічі з дизайнерами компанії, які допоможуть втілити ваше бачення в життя.

Особиста інформація

Компанія Aston Martin Lagonda Limited та її офіційні авторизовані дилери можуть надсилати вам запрошення, новини та інформацію про свої продукти та послуги, а також передати ваші контактні дані деяким компаніям своєї групи та партнерам по бізнесу у вашому регіоні або країні, які можуть звернутися до вас з інформацією про свої товари або послуги.
Якщо ви бажаєте отримувати такі запрошення та інформацію від нас або наших партнерів по бізнесу, просимо вас підтвердити свою згоду на використання та передання ваших даних, як описано вище, та позначити способи, якими ви хотіли б отримувати такі повідомлення від нас:

Вибір засобів комунікації

Компанія Aston Martin поважає недоторканість вашого особистого життя та зобов'язується використовувати вашу персональну інформацію у відповідності із своєю Політикою конфіденційності. Щоб припинити отримувати таку інформацію в майбутньому, поінформуйте нас про це в листі, який можна надіслати за адресою Data Controller, Aston Martin, CV35 0DB, Великобританія, або натисніть кнопку «Unsubscribe» в будь-якому електронному повідомленні від нас.

AВТ Баварія

Leonardo Business Centre, 19-21 Bohdana Khmelnitskogo Street

Kiev, Ukraine, 01030

Продаж: +380 (44) 393-70-70 Обслуговування: +380 (50) 436-21-23

Електронна пошта: EMoskalenko@astonmartinkiev.com

Години роботи

Пн-Сб, 10:00-19:00