Aston Martin Kiev

Aston Martin Kiev

ПОШУК УЖИВАНИХ АВТОМОБІЛІВ

Доступ до програми сертифікації вживаних автомобілів Aston Martin можуть надавати лише авторизовані дилери Aston Martin. Кожен автомобіль ретельно перевіряють за багатьма позиціями, щоб підтвердити відповідність його стану та характеристик вимогам, які висуваються до нових автомобілів Aston Martin. Тільки ті вживані автомобілі, які пройшли таку перевірку, отримують гарантію Aston Martin на 12 місяців.

Ми гарантуємо найвищий рівень обслуговування силами висококваліфікованих і досвідчених спеціалістів, які пройшли навчання у виробника. Купівля автомобіля Aston Martin — це завжди особлива подія, незалежно від його віку.

Перегляньте широкий вибір уживаних автомобілів, наявних на складі Aston Martin Kiev, або ознайомтеся з повним переліком уживаних автомобілів на сайті Aston Martin Pre-Owned.

Фільтри

Модель

Тип кузова

Колір

Трансмісія

Price

Результати


ЗАПИТ ЩОДО УЖИВАНИХ АВТОМОБІЛІВ

Заповніть наступну форму запиту, і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити ваші вимоги до вживаних автомобілів Aston Martin.

Особиста інформація

Компанія Aston Martin Lagonda Limited та її офіційні авторизовані дилери можуть надсилати вам запрошення, новини та інформацію про свої продукти та послуги, а також передати ваші контактні дані деяким компаніям своєї групи та партнерам по бізнесу у вашому регіоні або країні, які можуть звернутися до вас з інформацією про свої товари або послуги.
Якщо ви бажаєте отримувати такі запрошення та інформацію від нас або наших партнерів по бізнесу, просимо вас підтвердити свою згоду на використання та передання ваших даних, як описано вище, та позначити способи, якими ви хотіли б отримувати такі повідомлення від нас:

Вибір засобів комунікації

Компанія Aston Martin поважає недоторканість вашого особистого життя та зобов'язується використовувати вашу персональну інформацію у відповідності із своєю Політикою конфіденційності. Щоб припинити отримувати таку інформацію в майбутньому, поінформуйте нас про це в листі, який можна надіслати за адресою Data Controller, Aston Martin, CV35 0DB, Великобританія, або натисніть кнопку «Unsubscribe» в будь-якому електронному повідомленні від нас.

AВТ Баварія

Leonardo Business Centre, 19-21 Bohdana Khmelnitskogo Street

Kiev, Ukraine, 01030

Продаж: +380 (44) 393-70-70 Обслуговування: +380 (50) 436-21-23

Електронна пошта: EMoskalenko@astonmartinkiev.com

Години роботи

Пн-Сб, 10:00-19:00