Aston Martin Kiev

Aston Martin Kiev

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ ASTON MARTIN


Розширена гарантія Aston Martin* передбачає обслуговування та ремонт вашого Aston Martin кваліфікованими механіками із використанням тільки оригінальних запчастин. Розширену гарантію Aston Martin надають лише дилери Aston Martin. Гарантія може бути зареєстрована тільки після багатопозиційного технічного огляду автомобіля силами фахівців, які мають заводську підготовку. Строк дії розширеної гарантії Aston Martin складає 12 або 24 місяців і може буде поновлений або продовжений залежно від віку вашого авто.

 
Гарантія Aston Martin включає послуги з аварійної допомоги (Aston Martin Emergency Assistance Emergency)*. У рамках послуги Aston Martin Emergency в малоймовірному випадку поломки автомобіля вам буде направлена відповідна технічна допомога.

Розширена гарантія Aston Martin також передбачає проведення гарантійної експертизи.

ПЕРЕВАГИ

 • Задля вашого спокою
 • Для автомобілів Aston Martin віком не більше 15 років.
 • Усі ремонтні роботи виконують технічні фахівці, які пройшли підготовку в Aston Martin, з використанням оригінальних запчастин.
 • Поширюється на участь в офіційних подіях, влаштованих Aston Martin**, включаючи Aston Martin On Track.
 • У випадку перепродажу автомобіля Aston Martin дозволяється переоформлення на іншу особу відповідно до певних умов.

ДІЯ РОЗШИРЕНОЇ ГАРАНТІЇ

Умови розширеної гарантії на автомобілі Aston можуть відрізнятися залежно від віку автомобіля на момент надання гарантії.

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ — ПРЕМІУМ

 • Розширений перелік послуг високого рівня
 • Автомобілі віком до 10 років
 • Необмежений пробіг
 • Необмежена загальна сума відшкодування (до повної вартості автомобіля)

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ — ПЛЮС

 • Альтернативний перелік послуг високого рівня для існуючих власників
 • Автомобілі віком від 5 до 15 років
 • Необмежений пробіг
 • Необмежена загальна сума відшкодування (до повної вартості автомобіля)
*Розширена гарантія Aston Martin та аварійна допомога Aston Martin доступні тільки в країнах, де компанія Aston Martin пропонує такі послуги. Розширена гарантія Aston Martin дійсна тільки за умови виконання ремонту в країні придбання гарантії або в країнах-членах ЄС та в таких країнах: Андорра, Хорватія, Ліхтенштейн, Монако, Норвегія, Росія та Швейцарія, якщо гарантія придбана в ЄС або в одній із країн, вказаних вище. Гарантія, придбана в одній із країн Персидської затоки, дійсна для здійснення ремонту в будь-якій країні цього регіону. Послуги з аварійної допомоги Aston Martin надаються тільки в таких країнах: Австрія, Бельгія, Нормандські острови, Хорватія, Чехія, Данія, Франція, Німеччина, Італія, Монако, Норвегія, Португалія, Росія, Швеція, Іспанія, Швейцарія, Нідерланди, Великобританія.

**За умови проведення діагностики фахівцями дилера Aston Martin до виїзду на трасу.

ЗАПИТ ЩОДО РОЗШИРЕНОЇ ГАРАНТІЇ

Заповніть наступну форму запиту, і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити розширену гарантію Aston Martin.

Особиста інформація

Компанія Aston Martin Lagonda Limited та її офіційні авторизовані дилери можуть надсилати вам запрошення, новини та інформацію про свої продукти та послуги, а також передати ваші контактні дані деяким компаніям своєї групи та партнерам по бізнесу у вашому регіоні або країні, які можуть звернутися до вас з інформацією про свої товари або послуги.
Якщо ви бажаєте отримувати такі запрошення та інформацію від нас або наших партнерів по бізнесу, просимо вас підтвердити свою згоду на використання та передання ваших даних, як описано вище, та позначити способи, якими ви хотіли б отримувати такі повідомлення від нас:

Вибір засобів комунікації

Компанія Aston Martin поважає недоторканість вашого особистого життя та зобов'язується використовувати вашу персональну інформацію у відповідності із своєю Політикою конфіденційності. Щоб припинити отримувати таку інформацію в майбутньому, поінформуйте нас про це в листі, який можна надіслати за адресою Data Controller, Aston Martin, CV35 0DB, Великобританія, або натисніть кнопку «Unsubscribe» в будь-якому електронному повідомленні від нас.

AВТ Баварія

Leonardo Business Centre, 19-21 Bohdana Khmelnitskogo Street

Kiev, Ukraine, 01030

Продаж: +380 (44) 393-70-70 Обслуговування: +380 (50) 436-21-23

Електронна пошта: EMoskalenko@astonmartinkiev.com

Години роботи

Пн-Сб, 10:00-19:00