Aston Martin Kiev

Aston Martin Kiev

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Доручіть обслуговування вашого автомобіля фахівцям. Звернувшись у сервіс Aston Martin, ви можете бути впевнені в тому, що ваш Aston Martin — у надійних руках. Атестовані нами технічні фахівці регулярно опановують нові технології та використовують тільки оригінальні запчастини, на які надається гарантія 1 рік. У вартість обслуговування входить перевірка на необхідність оновлення програмного забезпечення та механічних деталей.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ

Ми гарантуємо використання лише оригінальних запчастин з гарантією 1 рік. Наші високі стандарти не допускають ніяких компромісів.

АТЕСТОВАНІ ТЕХНІЧНІ ФАХІВЦІ

Робота з вашим автомобілем доручається тільки фахівцям, атестованим Aston Martin. Незалежні дилери та сервісні центри не мають досконалого знання наших автомобілів, тоді як наші автомеханіки часто проходять переатестацію в спеціальних центрах навчання та володіють найбільш актуальною інформацією.

ВАРТІСТЬ ПЕРЕПРОДАЖУ

Наявність офіційного штампу в сервісній книжці допоможе вам продати свій Aston Martin за найвищою ціною.
 

СВОЄЧАСНЕ ОНОВЛЕННЯ

Під час кожного візиту ми перевіряємо ваш автомобіль на необхідність оновлення програмного забезпечення та механічних деталей, навіть якщо він не на гарантії.
 

ЗАПИТ ЩОДО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Заповніть наступну форму запиту, і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити обслуговування Aston Martin.

Особиста інформація

Компанія Aston Martin Lagonda Limited та її офіційні авторизовані дилери можуть надсилати вам запрошення, новини та інформацію про свої продукти та послуги, а також передати ваші контактні дані деяким компаніям своєї групи та партнерам по бізнесу у вашому регіоні або країні, які можуть звернутися до вас з інформацією про свої товари або послуги.
Якщо ви бажаєте отримувати такі запрошення та інформацію від нас або наших партнерів по бізнесу, просимо вас підтвердити свою згоду на використання та передання ваших даних, як описано вище, та позначити способи, якими ви хотіли б отримувати такі повідомлення від нас:

Вибір засобів комунікації

Компанія Aston Martin поважає недоторканість вашого особистого життя та зобов'язується використовувати вашу персональну інформацію у відповідності із своєю Політикою конфіденційності. Щоб припинити отримувати таку інформацію в майбутньому, поінформуйте нас про це в листі, який можна надіслати за адресою Data Controller, Aston Martin, CV35 0DB, Великобританія, або натисніть кнопку «Unsubscribe» в будь-якому електронному повідомленні від нас.

AВТ Баварія

Leonardo Business Centre, 19-21 Bohdana Khmelnitskogo Street

Kiev, Ukraine, 01030

Продаж: +380 (44) 393-70-70 Обслуговування: +380 (50) 436-21-23

Електронна пошта: EMoskalenko@astonmartinkiev.com

Години роботи

Пн-Сб, 10:00-19:00