Aston Martin Kiev

Aston Martin Kiev

RAPIDE S – ДИЗАЙН

За задумом дизайнерів Rapide S мав стати достойним взірцем марки Aston Martin і разом з тим унікальним автомобілем. Він має всі особливості дизайну, притаманні нашим чотирьохдверним спортивним автомобілям.

RAPIDE S – ДИЗАЙН

ЧАРІВНА ЗОВНІШНІСТЬ, ЕФЕКТНІ ДЕТАЛІ

Rapide S успадкував елегантні лінії та ідеальні пропорції свого попередника, і водночас має більш виразний та впевнений вигляд завдяки сміливому дизайну алюмінієвої решітки радіатора, що простягається на весь бампер. Нова форма переднього бампера підсилює враження впевненості і домінуючої присутності, але водночас у Rapide S миттєво впізнається справжній Aston Martin.

ІДЕАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ ФОРМИ З ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЮ

Форма дверцят багажника, стрімко вигнутих догори, надає динамічності силуету кузова та підсилює аеродинамічну стійкість на високих швидкостях. Інтегрований аеродинамічний дифузор у нижній частині заднього бампера служить для розсіювання повітря, яке виходить з-під днища, та віддзеркалює сміливий дизайн передньої частини автомобіля.

ЄДИНИЙ СТИЛЬ, ЗАГАЛЬНИЙ КОМФОРТ

Задня частина салону Rapide S, оздоблена такими ж високоякісними матеріалами і з такою ж увагою до деталей та якості, як і передній відсік, є не менш чарівною. Роздільні задні сидіння забезпечують чудову підтримку та комфорт навіть у дальніх поїздках. Корпус центральної консолі виконує роль вбудованого підлокітника і має підставку для напоїв. Завдяки двохзонному клімат-контролю пасажири задніх сидінь можуть незалежно регулювати налаштування кондиціонера в своїй частині салону.

НАЙВИЩА МАЙСТЕРНІСТЬ ВИКОНАННЯ, НЕЗРІВНЯННИЙ КОМФОРТ

Салон Rapide S є напрочуд просторим та надзвичайно розкішним. Кожна деталь у ньому радує око та душу, забезпечуючи повний комфорт і спокій. Завдяки широкому вибору кольорів, матеріалів та елементів оздоблення — включаючи різні варіанті відстрочення шкіри, матеріалу Alcantara та двокольорової перфорованої шкіри — ви можете підкреслити спортивний характер Rapide S і разом з тим зберегти розкішність та майстерність виконання, які саме й роблять його салон надзвичайним і ексклюзивним.

AВТ Баварія

Leonardo Business Centre, 19-21 Bohdana Khmelnitskogo Street

Kiev, Ukraine, 01030

Продаж: +380 (44) 393-70-70 Обслуговування: +380 (50) 436-21-23

Електронна пошта: EMoskalenko@astonmartinkiev.com

Години роботи

Пн-Сб, 10:00-19:00